Volkswagen Центр Херсон Volkswagen Центр Херсон заснував сад

  1. Volkswagen Центр Херсон | офіційний дилер Volkswagen
  2. Volkswagen Центр Херсон заснував сад
09.11.2017

Volkswagen Центр Херсон заснував сад

Кредо нашої компанії - не тільки якісні автомобілі та першокласний сервіс, а й підтримка сімейних цінностей. Сучасні ритми життя роблять багатьох людей зайнятими, обмежуючи їх спілкування з родиною та навколишнім середовищем. Саме тому наш автоцентр вирішив з нагоди 235-ти річчя с. Чорнобаївки, започаткувати великий зелений парк, в якому зможуть проводити час мешканці. Volkswagen Центр Херсон подарував 235 дерев калини та ясеню, як символ квітучої України, одне дерево - символізує кожен рік.

сад

Саженці дерев спеціально підібрані та вирощені у садовому розпліднику до цього свята.
Сьогодні спільними зусиллями працівники нашого центру та мешканці села Чорнобаївка посадили майбутній парк, який не тільки покращить навколишнє середовище, а й створить місце, де можна буде проводити час з усією родиною.

Навіть маленькі мешканці селища не залишились осторонь та допомагали у посадці дерев.

 «Покладено новий початок для майбутньої історії. Сподіваємось, що парк започаткований нами, буде квітнути та збільшуватись з кожним роком. Автоцентр з радістю підтримує та започатковує нові проекти, які пов’язані з навколишнім середовищем, родинними цінностями  та процвітанням нашої Батьківщини.» - наголосив генеральний директор холдингу Дмитро Іванов.

Подяку за таку не байдужість висловив голова сільської ради Дудар І.М, та запропонував приходити та піклуватися про «нових підшефних».

 

Кожен рік Volkswagen Центр Херсон робить значний внесок у розвиток та процвітання м. Херсона та прилеглої території.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.