Volkswagen Центр Херсон співпрацює з аграріями

31 травня на базі Інституту зрошуваного землеробства НААН (м. Херсон, смт. Наддніпрянське) відбулося святкування Міжнародного дня поля.
наднепрянское

В рамках заходу було ознайомлення з науковими досягненнями та розробками інституту, а також демонстрація в науково-інноваційному:

- новітніх досягнень вітчизняної та закордонної аграрної науки;

- інноваційних технологій вирощування сільськогосподарських культур;

- демонстрація можливостей та інноваційні технології в авто бізнесі.

На свято, завітали по над 500 гостей.
Volkswagen Центр Херсон запропонував учасникам події можливість випробувати такі моделі на тест драйвах, як : Volkswagen Amarok, Volkswagen Multivan, Volkswagen Tiguan.
Також на даному заході був представлений новий бренд Das WeltAuto – авто з пробігом з гарантією. Новий напрямок для мешканців Херсонщини. Це можливість придбати якісне перевірене авто за доступною ціною та додатковими пільгами.
Та Porsche Finance Group Ukraine, компанія яка вже багато років допомагає клієнтам салону придбати авто в кредит або лізинг.
Менеджери салону провели безліч тест драйвів, та консультацій з придбання авто з фінансуванням. Особливо фермерські господарства зацікавила можливість придбання авто в лізинг.
Серед учасників тес драйвів були розіграні фірмові подарунки від Volkswagen Центр Херсон.
Як підкреслив директор автосалону Volkswagen Центр Херсон, Бодурдiнова Галина : « Ця чудова подія дає можливість аграріям спробувати новинки в автомобільному бізнесі, та безперечно дасть поштовх в розвитку аграрного бізнесу за рахунок технічних, та фінансових можливостей запропонованих нашими брендами Volkswagen, Das WeltAuto та Porsche Finance»..