Сервісні новини
17.06.2020

«Як відправити шини на сезонний відпочинок»

Volkswagen Центр Херсон з радістю подбає про надійне зберігання Ваших шин протягом року.
1

«Як відправити шини на сезонний відпочинок»

Щоб до наступного сезону перевзування машини не принесла зайвого головного болю, а квартира не перетворювалась в гараж, ми маємо для вас рішення.

Одне з питань, яке стоїть перед водіями – «Де зберігати змінний комплект шин?»

 По-перше, у більшості автолюбителів немає вільного простору, де можна розмістити шини, бо вони дійсно займають дуже багато місця.

По-друге, зберігати покришки на балконі або в гаражі або ж на вулиці під тентом неправильно. Порушення умов зберігання шин тягне за собою скорочення терміну їх експлуатації, а іноді і серйозну деформацію шин. В результаті недотримання умов шина може потріскатися, стати застарілою, а диск - покритися корозією. Всі ці фактори безпосередньо впливають на безпеку водія і його пасажирів.

 «Шинний готель» одна з наших нових послуг, яка дозволяє Вам не тільки не турбуватися про те, як і де зберігати гуму до наступного сезону, а й не витрачати дорогоцінний час у міжсезоння. Ми заощадимо ваш час, тому що вже за 20 хвилин після приїзду до СТО Volkswagen Центр Херсон ви вже будете виїжджати на комплекті шин згідно сезону, а всі інші клопоти ми беремо на себе.

У готелі для шин ми строго дотримуємося норм сезонного зберігання шин. Вони зберігаються в спеціально обладнаному приміщенні, де утримується задана температура і вологість, не допускається доступ сонячних променів і в оптимально правильному положенні, для їх довгої та надійної служби. Volkswagen Центр Херсон з радістю подбає про надійне зберігання Ваших шин протягом року.

Вартість сезонного зберігання 1 шини: від 0,67 грн/в день.

Збереження шин, грамотний догляд і оперативна видача гарантовані.

Ми позбавимо вас цієї головної болі, і до речі звільнимо нарешті місце для більш важливих речей.

Зніміть з себе проблему сезонного зберігання шин, довірте її фахівцям!

Більше інформації дізнавайтесь за номером:

або у нашого менеджера

Олексій
Паламарчук

асистент сервісу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: