Volkswagen Центр Херсон привітав громаду Чорнобаївки зі святом села.
28 вересня представники компаніі Volkswagen Центр Херсон були почесними гостями на святкуванні з нагоди 237-ї річниці села Чорнобаївки. Це вже щорічна традиція вітати жителів села Чорнобаївка з днем села та бути одним з провідних підприємств, що підтримує громаду.
![1](https://www.volkswagen.ks.ua/novini/volkswagen-tsentr-kherson-pryvitav-hromadu-chornobyivky-zi-svyatom-sela/@@poi.imageproxy/6bf9a41320b941549ab6d003a9293128/99c94653-27fc-45ee-ac88-815288262e21.jpeg/news)
Volkswagen Центр Херсон не тільки якісні автомобілі та першокласний сервіс, а й підтримка сімейних цінностей. Головною цінністю будь-якої родини є дитина, це майбутнє, яке ми повинні оберігати та плекати. Саме тому керівництво автоцентру вирішло з нагоди 237-ї річниці села, зробити подарунок чорнобаївському дитячому садочку. Подарунок — це необхідна для дітей побутова техніка.Volkswagen Центр Херсон вже не вперше піклується про маленьких мешканців, в минулому році підприємство підтримало коштами встановлення вікон у садку.
![](@@poi.imageproxy/193d6febcbc146dbb4cc39f980227df0/0694d4c7-22a0-4b93-80e6-b0ae872c6514.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/e696a0fed4aa4c25a8e9b716e5706c62/7c52f999-0037-4ba8-8e44-95d62f380c8d.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/9ad7aa89b9a642258796c37f442ce05e/2ae38d6c-fc8f-4294-b344-25d1073ae911.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/8c2d60a12ae240b081690c67cb6dafaa/63fbbea1-d308-43a4-bd30-3713a7428397.jpeg)
«Автоцентр Volkswagen з радістю започатковує нові проєкт, які пов’язані з родинними цінностями, навколишнім середовищем та процвітанням нашого краю. І ми дуже раді, що 235 дерев, що ми посадили 2 роки тому вже підросли та радують Чорнобаян»,- наголосила директор Volkswagen Центр Херсон Бодурдінова Галина.
Свято як завжди пройшло на головній площі с. Чернобаївка, виступи дитячих та творчих колективів урізноманітнили велике святкування. Вся велика громада зібралася разом з цієї нагоди.
![](@@poi.imageproxy/a8731cbe75b648bd9e2679aadffc5718/0fb36155-c3cb-4d1c-8018-961ed8109fac.jpeg)
Подяку зі сцени компанії Volkswagen за таку не байдужість висловив голова сільської ради Дудар І.М.
Кожен рік Volkswagen Центр Херсон робить значний внесок у розвиток та процвітання Херсонщини.