Новини від Фольксваген
01.10.2019

Volkswagen Центр Херсон привітав громаду Чорнобаївки зі святом села.

28 вересня представники компаніі Volkswagen Центр Херсон були почесними гостями на святкуванні з нагоди 237-ї річниці села Чорнобаївки. Це вже щорічна традиція вітати жителів села Чорнобаївка з днем села та бути одним з провідних підприємств, що підтримує громаду.
1

Volkswagen Центр Херсон не тільки якісні автомобілі та першокласний сервіс, а й підтримка сімейних цінностей. Головною цінністю будь-якої родини є дитина, це майбутнє, яке ми повинні оберігати та плекати. Саме тому керівництво автоцентру вирішло з нагоди 237-ї річниці села, зробити подарунок  чорнобаївському дитячому садочку. Подарунок  — це необхідна для дітей побутова техніка.Volkswagen Центр Херсон  вже  не вперше піклується про маленьких мешканців, в минулому році підприємство підтримало коштами встановлення вікон у садку.

 

«Автоцентр Volkswagen з радістю започатковує нові проєкт, які пов’язані з родинними цінностями, навколишнім середовищем та процвітанням нашого краю. І ми дуже раді, що 235 дерев, що ми посадили 2 роки тому вже підросли та радують Чорнобаян»,-  наголосила директор Volkswagen Центр Херсон  Бодурдінова Галина.

Свято як завжди пройшло на головній площі с. Чернобаївка, виступи дитячих та творчих  колективів урізноманітнили велике святкування.  Вся велика громада зібралася разом з цієї нагоди.

 

 Подяку зі сцени компанії Volkswagen за таку не байдужість висловив голова сільської ради Дудар І.М.

Кожен рік Volkswagen Центр Херсон робить значний внесок у розвиток та процвітання Херсонщини.