Новини

Світ Фольксваген
17.09.2018

Volkswagen Touareg змінив покоління.Три причини придбати новий Touareg.

Компанія Volkswagen Центр Херсон представила кросовер 2019 модельного року, який отримав інноваційні поліпшення. І якщо зовні в новинці ще можна впізнати попередника, то інтер'єр автомобіля і конструктив підвіски абсолютно нові.Це інноваційна модель, яка містить всі найсучасніші технічні рішення, а також вперше оснащена штучним інтелектом.Причина 1. Інтер'єр.
2

Головна гордість виробника - це салон нового Volkswagen Touareg. Дана концепція інтер'єру називається Innovision Cockpit. Центральний елемент - 15-дюймовий сенсорний екран, який розпізнає жести і візуально «перетікає» в приладову навігаційну панель. Вона так само цифрова - це 12-дюймовий екран. У підсумку в розпорядженні водія 2 повноцінних великі екрани. Такого немає ні в одному позашляховику.

А ще, New Touareg оснащений:

  • найбільшим панорамним скляним дахом, який займає 85% поверхні всього даху;
  • атмосферним підсвічуванням салону Ambiente (30 кольорів на вибір);
  • регулюючими задніми сидіннями (діапазон переміщення 16 см).

Причина 2. Оптика.

Про оптику можна розповідати нескінченно багато. Світлодіодні матричні фари IQ. Light. Крім основної функції ближнього і дальнього світла, матрична технологія світлодіодних сегментів створює величезну кількість варіантів освітлення в залежності від ситуації на дорозі. Освітлення New Touareg адаптується в залежності від:

  •  місце - населений пункт, за містом;
  •  погодні умови - сніг, дощ, туман, і т.д;
  •  маневри - обгін, гальмування, і т.д;
  •   час доби - сутінки, ніч, день.

Включаючи всі ці фактори автоматично змінюється ширина, дальність і інтенсивність світіння фар. Дійсно унікальна опція, що забезпечує додаткові зручності і безпеку.

Причина 3. Підрулююча підвіска.

Електромеханічна система активного придушення крену, пропонована як опція, зменшує поперечні крени кузова при проходженні поворотів. На відміну від традиційних гідравлічних стабілізаторів електромеханічна система набагато чутливіша і працює навіть на низьких швидкостях. Таким чином, рульове управління стає неймовірно точним, підвищуються маневреність і стійкість, а також поліпшується зчеплення з дорогою на нерівних поверхнях. Іншими словами, ця система здатна подарувати приголомшливе задоволення від водіння.

Обидва двигуни комплектуються 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, повним приводом з багатодисковою муфтою і системою вибору режимів роботи керуючої електроніки.

Кросовер став більше, але легше. Зниженню ваги сприяло використання алюмінію в шасі.

Описувати всі нововведення нового Touareg можна нескінченно, але краще все ж спробувати самостійно, відчути драйв і комфорт нової моделі, якій на сьогоднішній момент немає рівних!

Відгуки тих, хто вже пройшов тест драйв, розділилися. За опитуванням учасників, діаграма вражень виглядає наступним чином:

Щоб отримати сплеск нових відчуттів від нової інноваційної моделі Volkswagen, Вам необхідно відвідати Volkswagen Центр Херсон і записатися на тест - драйв. Це можна зробити за телефоном 050 388 07 08 або за адресою м Херсон, Миколаївське шосе 7 км.

Олексій
Бобощенко

керівник відділу продажу автомобілів
Телефон: (050) 388 18 91
Мобільний телефон: (067) 552 58 51
Факс:

Володимир
Тимошов

Продавець - консультант
Телефон: (050)3881899
Мобільний телефон: (067) 5525855
Факс:

Олексій
Баєв

менеджер - консультант
Телефон: +38 050 3881870
Мобільний телефон: +38 067 5525850
Факс: