Новини від Фольксваген
27.07.2019

Volkswagen T-Roc зібрав друзів у Human Elite Hall.

T-Roc – компактний міський кросовер, новинку від Volkswagen Центр Херсон, було презентовано 26.07 у концерт холі Human Elite Hall.Volkswagen T-Roc вразив своєю універсальністю, малою витратою палива та можливістю використовувати авто комфортно будь-де : на бездоріжжі, на трасі, на пляжі, в лісі, у місті.
1

Місткий багажник об’ємом у 445 л, можливість установити бокс на дах, великий дорожній просвіт, новий економічний 1,5 літровий бензиновий двигун з турбіною, та потужністю 150 к/с — все це чудово поєднав в собі Volkswagen T-Roc. А головне, що вразило кожного — це безпека. Розумне авто містить систему автоматичного гальмування з ідентифікацією пішоходів, контроль знаків та моніторинг сліпих зон. Будьте спокійними за кермом Volkswagen. І ще одна новина, дуже приємна новина, ціна, від 24 990 у.о. Автомобіль можливо придбати як в кредит, так і в лізинг. Ця пропозиція діє як для фізичних так й для юридичних осіб.
Серед різноманітної шоу програми, з численними подарунками та розіграшами, 2 новеньких автомобілі у різному забарвлені дивували гостей, власників Volkswagen та інших брендів.

 

Volkswagen T-Roc підійде саме вам, якщо ви стильний, впевнений в собі чоловік, або молода, чарівна, жінка, якщо Ви велика щаслива родина. Він підійде кожному, якщо Ви йдете в ногу з часом та розумієтесь на нових технологіях. Якщо ви аграрій, підприємець, лікар, IT - шник або моряк — цей автомобіль саме для Вас! Багато присутніх, володарі інших брендів авто, відмітили, що з радістю обміняють свій авто на Volkswagen T-Roc, бо це унікальний універсальний автомобіль, що підійде кожному. Зранку чоловік, після обід дружина — використовувати його може будь-хто у родині.
Human Elite Hall пригощав гостей шампанськім. Це чудове місце для зустрічі з друзями, відпочинку з гостями міста та місце збору місцевих гурманів, що цінують високу якість кухні.
Вечірка була веселою та яскравою, наприкінці представники Volkswagen Центр Херсон запросили гостей на тест-драйв та оголосили ексклюзивну пропозицію для 5—ти найспритніших, хто першими замовить Volkswagen T-Roc - Volkswagen Центр Херсон дарує повну страховку КАСКО на рік.
Volkswagen Центр Херсон, т. 0503880708