Світ Фольксваген
22.03.2018

Volkswagen навчив свій новий двигун економити паливо

Вже минули ті часи, коли Volkswagen позначав тільки дизельні двигуни назвою BlueMotion. Зараз воно використовується і в невеликих бензинових моторах. Новий серед них - чотирициліндровий 1,5 л двигун ACT BlueMotion з турбонаддувом. Його потужність становить 130 к.с. У Європі він входить в лінійку двигунів п'ятидверного хетчбека і універсала Golf.
гольф

Чим цей мотор відрізняється від двигуна Evo потужністю 150 к.с.? Перш за все тим, що у нього є «ACT» - система відключення циліндрів. Ця система відключає два з чотирьох циліндрів двигуна, коли автомобілю потрібна невелика потужність. Керованість при цьому залишається на колишньому рівні (водій отримує повідомлення про те, що автомобіль перейшов в двоциліндровий режим). Це новітня технологія економії палива для такого мотора. Раніше вона використовувалася тільки в 8- або 12-циліндрових двигунах.

З 1,5 л бензиновим двигуном ACT BlueMotion і з шестиступінчастою механічною коробкою передач Golf в комбінованому циклі витрачає 4,8 л палива на 100 км шляху, а за містом - 4,0 л палива на 100 км шляху.

VW Golf додатково оснащується спеціальною мікрогібридним системою. В цьому випадку витрата палива на 100 км шляху знижується на 0,4 л.