Volkswagen Центр Херсон Новини

Свіжі та актуальні новини від Volkswagen Центр Херсон.

  1. Новини
  2. Volkswagen Golf. Світова прем’єра
25.10.2019
Новини від Фольксваген

Volkswagen Golf. Світова прем’єра

Зустрічайте новий Volkswagen Golf 8-го покоління!

Volkswagen Golf VIII

Volkswagen Golf був, є та залишатиметься родоначальником цілого класу, адже він задавав тренди, а не слідував за ними.  Модель, яка за 45 років розійшлася тиражем більше 35 мільйонів одиниць і протягом попередніх семи поколінь відрізнялася суворим і утилітарним дизайном, зарекомендувала себе як надійний та практичний для повсякдення, але водночас технологічний та витончений виробник. Зберігши добре впізнавані пропорції, «восьмий» Golf став виглядати стрімкіше і більш спортивним. Новий розділ історії цього бестселера почався вчора, 24 жовтня 2019 року. 

Щойно розроблене 8 покоління абсолютного бестселера серед сучасних Volkswagen вже «на старті»: цифровізований, підключений до онлайн-мереж, завбачливий, інтуїтивний та інноваційно електрифікований. Ще ніколи Golf не був настільки прогресивним. З 5 гібридними модифікаціями він тепер відповідає за електрифікацію компактного класу. І навіть передбачає загрози на Вашому шляху завдяки «протоколу спілкування між автомобілями» Car2X, не відволікаючи водія, оскільки на швидкості до 210 км/год зможе асистувати не гірше другого пілота.

 Домінантною рисою нового дизайну стануть фірмові C-подібні елементи, що проходять немов наскрізь всіх елементів кузова, та відтепер характеризуватимуть новий Golf. Ідеальне співвідношення виважених пропорцій та сучасних LED-технологій надають йому ще більш стрімкого, але водночас помірно стриманого вигляду. До речі, новітні технології освітлення відтепер стають абсолютно серійним* наповненням для Golf і витісняють традиційні, але застарілі технології.

Незважаючи на те, що новий Golf вже не здається таким високим, він виглядає більш динамічним, проте зберігає фірмові компактні розміри: 4284 мм у довжину, 1789 мм у ширину та 1456 мм заввишки. Колісна база дещо збільшилась та складає солідні 2636 мм. Кожен елемент його кузова було переосмислено та видозмінено, що в свою чергу дозволило зменшити коефіцієнт аеродинамічного опору до 0.275.

Нові інструменти та під’єднані до online-мереж мультимедійні системи відтепер стануть сусідами Digital Cockpit. Деякі зони тепер керуються виключно дотиком, а сенсорні слайдери доповнюють цифровий образ нового Golf. Проекція на вітровому склі посилюватиме враження цифрової трансформації та сприятиме новому рівню інтуїтивної взаємодії між водієм та автомобілем. Завдяки online connectivity unit (OCU), всі системи послідовно пов’язані зі світом навколо Golf. Стандартний набір OCU передбачає використання інтегрованої eSIM, яка підтримує нові онлайн-сервіси We Connect та We Connect Plus*: наприклад, Ви обрали певний ресторан із POI-переліку. Вам більше не потрібно відволікатись на телефон та запити в пошукових системах – достатньо просто обрати місце, а Golf запропонує забронювати столик в ресторані завдяки зв’язку Вашого смартфона та автомобіля. Цифрова панель приладів підтримує нові рівні індивідуалізації та може бути налаштована під конкретні уподобання кожного водія. Цю цифрову революцію можна порівняти з першими справжніми смартфонами із touch-управлінням. В цьому сенсі Golf знову задає нові тренди.

Golf задає нову планку щодо систем допомоги водієві. Так, наприклад Travel Assist* зможе взяти на себе керування, позбавивши необхідності тримати кермо, прискорюватись та гальмувати на автомагістралях на швидкості до 210 км/год. До речі, Golf – перший серед Volkswagen, який починає «спілкуватись» зі своїм оточенням. Car2X використовує інформацію, надану іншими автомобілями в радіусі 800 м, на додачу до даних від інфраструктури відстеження дорожнього трафіку, та взаємодіє з водієм та ділиться цією інформацією з іншими Car2X моделями.

TSI, TDI, TGI*, eTSI*, eHybrid*. Вибір з-поміж палітри двигунів завжди був візитівкою Golf, і навіть сьогодні включає силові агрегати різних типів: бензинові (TSI), дизельні (TDI), газові (TGI), «м’які гібриди» (eTSI) та plug-in гібриди (eHybrid). І цей вибір простягається між 90 к.с. і аж до 300 к.с.

Чотири нових комплектації покликані спростити вибір, але зберегти максимальну індивідуалізацію.

Volkswagen повністю переглянув перелік устаткування, і відтепер Golf буде доступний виключно у 5-дверному виконанні. Традиційні комплектації залишились у минулому і будуть замінені на Golf, Life, Style та R-line, які замінили звичні Trendline, Comfortline, Highline. Всі вони включають в себе значно більше опцій та особливостей, аніж їх попередники. Наприклад, вже серійно вони включатимуть LED-фари головного світла, LED-ліхтарі позаду, запуск двигуна за натиском кнопки, Digital Cockpit, We Connect та мобільні сервіси We Connect Plus, багатофункціональне кермо, автоматичний кондиціонер, систему утримання у смузі руху Lane Assist, а також систему фронтального контролю Front Assist із завбачливою системою захисту пішоходів.* Незалежні модифікації Golf GTI, GTI TCR, Golf GTD, Golf GTE та Golf R в свою чергу будуть представлені протягом наступного року.

IQ.LIGHT – матрична LED-оптика головного світла. Volkswagen вперше пропонує три рівня LED-фар головного світла. І вперше в цьому сегменті представляє 22-елементну оптику, що здатна оперувати 10 інтерактивними функціями освітлення в залежності від комплектації автомобіля. IQ. Light представляє собою майбутнє, яким його бачимо ми у Volkswagen для Golf.

Беззаперечно, цей Golf – найпрогресивніший за всі часи:

→   Восьме покоління. Новий Golf надихне увесь сегмент своїм дизайном та революцією інновацій

→   Екстер’єр. Прекрасні пропорції та стрімкі лінії немов стверджують «Golf – це динаміка»

→   Інтер’єр. Цифровізація автомобільного user interface, який робить життя на борту автомобіля простішим

→   Концепція LED-освітлення. Новий Golf вперше приміряє на собі проривні LED-технології, які були прерогативою виключно преміального сегменту

→   Benchmark свого класу. Стирає межі між дизайном та взаємодією автомобіля із водієм

  • *Примітка: всі наведені дані отримано від виробника автомобілів Volkswagen AG. ТОВ «Порше Україна» залишає за собою право вносити зміни до комплектацій автомобілів, які будуть імпортуватися в Україну, без попереднього узгодження. Деякі функції та онлайн-сервіси можуть бути недоступні у певних країнах. Звертаємо вашу увагу, що продажі серійних версій автомобілів ще не розпочато і дана інформація носить виключно ознайомчий характер.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.