Новини від Фольксваген
08.01.2020

Універсальний, як ніхто інший. VW Golf.

Динамічніший і своєрідніший, ніж будь-коли.  Ви будете повністю готові до того, що принесе новий день.
1

Динаміка віднаходить себе у елегантності: 
Golf з першого погляду - незалежно від покоління залишається вірним своєму "я". Від нових ліхтарів заднього світла та бамперів до нової решітки радіатора, нового дизайну патрубків випускної системи і особливих задніх LED-ліхтарів.

Освітлення:
Стандартні галогенні фари головного світла зі світлодіодними ходовими вогнями пропонують чітку видимість у складних умовах освітлення. Завдяки регулюванню кута нахилу фар, що входить вже до серійної комплектації, дальність освітлення адаптується до різних рівнів дороги.

Інтер'єр:
Салон Golf запрошує Вас негайно сісти в автомобіль та не виходити з нього, поки дійсно це не буде необхідним. Все це завдяки просторим пропорціям, що пропонують багато простору для ніг для передніх та задніх пасажирів. Салон автомобіля також виділяється без виключення високоякісними матеріалами та великою кількістю інтелектуальних рішень, які вражають водночас своїм зовнішнім виглядом та тактильними відчуттями. До них належать ергономічні сидіння, просторе багажне відділення та центральна консоль, що трохи нахилена до водія і є надзвичайно простою у користуванні завдяки своїй ергономічності, а також перемикачам з білою підсвіткою.

 

Інтелектуальні системи допомоги водієві у Golf додають їздового комфорту та можуть допомогти Вам впоратися чи навіть уникнути критичних ситуацій. І хоча Ви рідко помічатимете цю техніку, добре знати, що вона поряд і на Вашому боці.

Двигуни:
Бензинові двигуни TSI мають вражаючі характеристики та економічність. Ви виграєте від максимального крутного моменту навіть на низьких обертах. Поєднання маленького робочого об'єму з турбонагнітачем та безпосереднім впорскуванням пального створює надзвичайно рівну тягу в цих двигунах. Для досягнення цього використовується технологія зменшення робочого об'єму, що дозволяєдвигунам розвивати високу потужність, незважаючи на об'єм.

Відкрийте для себе більше переваг Golf, дізнавшись більше інформації у наших менеджерів.

 

Олексій
Бобощенко

керівник відділу продажу автомобілів
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс:

Станіслав
Смирнов

Керівник відділу Das WeltAuto
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс:

Данило
Мунтян

продавець - консультант
Телефон:
Мобільний телефон: +38050 490 79 09
Факс:

Володимир
Тимошов

Продавець - консультант
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: