Новини від Фольксваген
19.04.2018

У пікапа VW Amarok з'явилася найпотужніша версія в історії

Німецька компанія Volkswagen виводить на ринок нову, більш потужну версію пікапа Amarok, в моторному відсіку якого розташовується 3,0-літрова дизельна «шістка», що розвиває 258 (255) кінських сил. До сих пір популярна вантажівка ніколи не оснащувалася таким потужним двигуном.Як розповіли в компанії, тепер зацікавлені клієнти зможуть придбати пікап VW Amarok в модифікації 3.0 TDI V6. Потужність - 258 (255) кінських сил. Крутний момент - 580 Нм. Дизельний двигун автомобіля оснащений функцією короткочасного збільшення тиску наддуву.
амарок

Завдяки функції короткочасного збільшення тиску наддуву віддача модернізованого дизельного мотора може бути збільшена до 271 кінської сили. У парі з силовим агрегатом працює трансмісія 8АКП і фірмова система повного приводу 4Motion.

Крім усього іншого, нова версія пікапа Volkswagen Amarok отримала світлодіодні ходові вогні, шкіряний салон, біксенонові фари головного світла, дзеркала на електричному приводі і 20-дюймові колеса.

Офіційні дилери бренду в Німеччині вже приймають замовлення на нову модифікацію пікапа Volkswagen Amarok. Найпотужніший пікап в версії Highline обійдеться в 51 384 евро, а в топовому варіанті Aventura - в 58 072 евро.Як відзначають наші європейські колеги, нова версія моделі - це своєрідна відповідь компанії Volkswagen на недавно представлену вантажівку Mercedes X-Class X350d 4Matic.