Подія
10.10.2018

с.Чорнобаївка святкує день народження.

29 вересня село Чорнобаївка відсвяткувало своє 236-річчя.
1

З нагоди свята для місцевих жителів влаштували концерт, була розгорнута яскрава ярмарка місцевих майстрів Чорнобаївка декоративно-прикладного мистецтва, а також організовані майстер-класи для дітей і дорослих. На свято було запрошено багато важливих гостей, серед них директор Volkswagen Центр Херсон Бодурдінова Галина.

Кожен рік Volkswagen Центр Херсон вітає Чорнобаївську громаду з усіма святами, день народження селища не є винятком.  Окрім яскравих вражень керівництво Volkswagen Центр Херсон виділяє кошти на найнеобхідніші потреби селища. Цього року - це поміч у встановленні вікон у дитячому садочку.

.Як наголосила директор Volkswagen Центр Херсон Бодурдінова Галина :-« Діти - це наше майбутнє. Їх щастя та здоров’я це цілком відповідальність дорослих, тому, щоб наше майбутнє було у безпеці та затишку, ми вирішили докласти усіх зусиль для здійснення цього. Я сама мати, і добре розумію наскільки важливо щоб діти не хворіли. Тому ми даруємо вікна дитячому садку,  а тепле і затишне приміщення дитячий садок, в якому діти проводять більшу частину дня, є прямою запорукою здоров’я .»

Вітаємо Чорнобаївку зі святом! Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині в селі Чорнобаївка.