с.Чорнобаївка святкує день народження.
29 вересня село Чорнобаївка відсвяткувало своє 236-річчя.
![1](https://www.volkswagen.ks.ua/novini/s-chornobayivka-svyatkuye-den-narodzhennya/@@poi.imageproxy/f9b7f9bbf53046d892cf4712271eb1e9/2e7f5873-78cd-4344-bd0d-5d6a1f3f995b.jpeg/news)
З нагоди свята для місцевих жителів влаштували концерт, була розгорнута яскрава ярмарка місцевих майстрів Чорнобаївка декоративно-прикладного мистецтва, а також організовані майстер-класи для дітей і дорослих. На свято було запрошено багато важливих гостей, серед них директор Volkswagen Центр Херсон Бодурдінова Галина.
![](@@poi.imageproxy/ea617761b6f943eeb608f59e41aba769/f400b251-2ef3-48b1-b380-2e600f71f918.jpeg)
Кожен рік Volkswagen Центр Херсон вітає Чорнобаївську громаду з усіма святами, день народження селища не є винятком. Окрім яскравих вражень керівництво Volkswagen Центр Херсон виділяє кошти на найнеобхідніші потреби селища. Цього року - це поміч у встановленні вікон у дитячому садочку.
![](@@poi.imageproxy/a3924280fa274f2f8096440a68e606e8/b7fbf3af-d015-4645-be12-05affcef6e8f.jpeg)
.Як наголосила директор Volkswagen Центр Херсон Бодурдінова Галина :-« Діти - це наше майбутнє. Їх щастя та здоров’я це цілком відповідальність дорослих, тому, щоб наше майбутнє було у безпеці та затишку, ми вирішили докласти усіх зусиль для здійснення цього. Я сама мати, і добре розумію наскільки важливо щоб діти не хворіли. Тому ми даруємо вікна дитячому садку, а тепле і затишне приміщення дитячий садок, в якому діти проводять більшу частину дня, є прямою запорукою здоров’я .»
![](@@poi.imageproxy/64b3849f41454943896a6d832f2496fb/90732916-2eb8-403b-aa10-5f5820635d2f.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/5f4fe25c4dc5447a821589903e6a4430/d44eb236-5ff0-401d-9b04-744200aa6b09.jpeg)
Вітаємо Чорнобаївку зі святом! Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині в селі Чорнобаївка.