Volkswagen Центр Херсон Новини

Свіжі та актуальні новини від Volkswagen Центр Херсон.

  1. Новини
  2. Новий проект від Volkswagen Центр Херсон
10.04.2019
Новини від Фольксваген

Новий проект від Volkswagen Центр Херсон

До Volkswagen Центр Херсон, завітали учні 57 школи разом із педагогічним складом. Це маленькі креативні переможці конкурсу на краще відео про автомобілі.

сервис

 Генеральний директор Дмитро Іванов, зустрів делегацію привітальним словом, та подарував обіцяний подарунок — портативну відео камеру для смартфона. Після цього була проведена екскурсія по Volkswagen Центр Херсон. Керівники напрямків розповіли про специфіку роботи, відкрили деякі секрети, провели екскурсію «потаємними» куточками та порадили обрати спеціальність до душі, та натякнули які саме спеціальності потрібні на підприємстві. Також присутніми були представники ХДУ. Які у свою чергу запропонували прийти за освітою саме до них.
У нас на екскурсії були : директор Херсонської спеціалізованої школи № 57 Гаврилюк Олена Степанівна, заступник директора з виховної роботи Захарчук Вікторія Вікторівна. Класний керівник 11 А класу – Москаленко Олена Володимирівна. Педагог – організатор – Степаненко Лідія Вікторівна. Учні : Сілкін М., Костирка А., Москаленко Є., Краєва В., Власенко І., Козін О.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.