Світ Фольксваген
26.08.2019

Новий логотип Volkswagen покажуть у Франкфурті

Перероблена емблема стане частиною масштабного оновлення модельного ряду марки (і її іміджу).
мй

Компанія Volkswagen оголосила, що на автосалоні у Франкфурті на початку вересня світ зможе побачити новий логотип наживо. Швидше за все, першим автомобілем з перемалювати знаком стане електричний хетчбек ID 3, який також представлять на автошоу. А на ринку першою машиною з новим логотипом буде восьмий Golf.

Згідно з офіційною позицією, «Новий Фольксваген» - так називається логотип — покликаний підкреслити зв'язок марки з молоддю, цифровизацией і сучасністю. Однак одна з основних причин криється в бажанні Volkswagen дистанціюватися від скандалу з фальсифікацією рівня шкідливих викидів і відкрити нову главу у своїй історії. І заради цього концерн не шкодує коштів, яких для ребрендингу буде потрібно чимало — доведеться замінити емблеми у більш ніж 10 тисяч доларів в 171 країні світу, а також вивіску на штаб-квартирі.

По суті знак не змінився — це все та ж літера W, що приховує в собі та першу букву назви V, тільки тепер малюнок зображений максимально просто — на відміну від об'ємного, «занадто важкого» старого. Розглянути його можна було як на тестових прототипах «Гольфа», так і, наприклад, на майках гравців футбольних команд, які спонсорує VW.