Сервісні новини
11.10.2021

ЯКІСНИЙ ШИНОМОНТАЖ НА VOLKSWAGEN ЦЕНТР ХЕРСОН

Перші 6 місяців БЕЗКОШТОВНЕ зберігання шин на Volkswagen Центр Херсон!
1

Свідомі водії завчасно готують автомобіль до зимового сезону. Особливу увагу вони приділяють автошинам, розуміючи, що заміна гуми - це не реклама, а, перш за все, безпека дорожнього руху. Адже літні і зимові шини кардинально відрізняються і за хімічним складом гуми, і за рисунком протектора. Отже, і за технічними характеристиками безпеки, що тягне за собою відповідні наслідки.

Image
РІЗНИЦЯ МІЖ ЛІТНЬОЮ ТА ЗИМОВОЮ                                           ГУМОЮ.

      У літніх шинах протекторна та інші гумові суміші затвердівають під час холоду. Починаючи з середньодобової температури повітря + 7 градусів за Цельсієм, шини стають жорсткими, здатність до надійного контакту з дорогою стрімко зменшується, що стає більше схожим на ковзання. Тобто, в зимовий час літні шини не гарантують безпеку.

      У зимових шин гумові суміші більш еластичні при низькій температурі. Починаючи з 0 градусів, вони забезпечують надійну керованість автомобілем. Завдяки хімічному складу, зимові шини чіпляються за гладку поверхню, забезпечуючи короткий гальмівний шлях, стійкість, особливо на поворотах.

А при їх використанні в літній період, починаючи з позначки + 10 градусів, шини швидко зношуються, збільшуючи ступінь стирання протектора.

ПРАВИЛЬНЕ СЕЗОННЕ ЗБЕРІГАННЯ ШИН

Image

     Правила зберігання шин в міжсезоння:

1. Зберігання з дисками.

2. Зберігання без дисків.

     Для двох цих варіантів умови зберігання відрізняються.

     У першому випадку, необхідно щоб колеса були підкачані, для збереження своєї нормальної форми, а так само щоб уникнути попадання вологи і пилу. Зберігати їх необхідно в підвішаному стані або стопкою, один на одному. Забороняється укладання горизонтальною стопкою.

     При зберіганні гуми без дисків, розміщувати в просторі їх необхідно з точністю навпаки, ніж попередній варіант. Підвішувати і складати вертикальною стопкою не можна, а потрібно помістити їх в горизонтальне положення на ребро.

     Загальні умови зберігання регламентуються нормативними актами. У них прописані такі вимоги:

     Коливання температур при зберіганні зимових шин не повинні виходити за діапазон від -30 до +35 градусів.
Відстань від джерела тепла не повинна перевищувати одного метра.
Через кожні 90 днів рекомендується змінювати точку опори шин.
Зберігання повинно проводитися в умовах, які виключають деформацію гуми.

Image
Image
Image

Шиний готель у Volkswagen Центр Херсон перший сезон БЕЗКОШТОВНО!
Для запису на шиномонтаж телефонуйте за номером: 095 277 47 60