Новини від Фольксваген
06.01.2021

Golf GTI у салоні

Кінські сили, які бентежать до "мурашок".
2

Сформуйте власну думку щодо нового Golf GTI або ТОП - 4 причини обрати його:

095 277 47 60

1. Двигун Golf GTI пропонує максимальні характеристики та працює із самовіддачею. Ви можете досягти максимальної швидкості у 246 км/год з потужністю у 245 к.с. Golf GTI необхідно лише 6,2 секунди для розгону від 0 до 100 км/год.

2. Коробка передач із подвійним зчепленням DSG із новим селектором shift-by-wire пересвідчуються у безперервному задоволенні від керування. Настільки безперервному, що Ви й не помітите із якою швидкістю Ваш автомобіль перемикає передачі, завдяки чому в тому числі знижує витрати пального. 

3. Поступове, точне нарощування тиску гальм робить повороти ще більш спортивними, швидшими та точнішими. Це реалізовано завдяки технології електронного блокування диференціала XDS+.
Інтер'єр має безапеляційний GTI вигляд. В той час, як спортивні сидіння вкриті витривалою тканиною Scale Paper, червоні акценти акуратно розставлено по всьому салону: від шкіряного керма до килимків.

4. Багатофункціональне спортивне кермо із сенсорними клавішами та "пелюстками". Класичні кнопки поступово поступаються своїм місцем сучасним та технологічним клавішам зі зворотним зв'язком із вібровіддачею.